[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 580: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 636: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
žádost o Unban - GateCraft

žádost o Unban

Místo pro výkřiky do tmy
Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
jakubcik14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

žádost o Unban

Příspěvek od jakubcik14 » stř 05. srp 2020 21:09:05

napiš, proč bychom měli unbanovat zrovna tebe: Minecraft hraji už přes 8 let , hraval a hravám na ( StyleCraft,trend.eu,Czech-Survival.cz,Craftmania.cz,EpesServer atd.) na některých více na některých mín , na Gatecraft jsem tehdy přišel když začal a chtěl jsem si to zkusit jenom že jsem tehdy udělal "blbost" a to tu že jsem tam vybral bednu a rozbil nějaké bloky co byly jako barák , samozdřejmě s tohoto jsme se poučil a už nidky víc neudělám jako přinos bych mohl přispět

napiš něco o sobě: je mi 23 let , jsme vyučený zedníkem , rád hraji ( Minecraft, CS:GO, DBD aj..) hry hraji přiležitostně chodím aj do práce a tak jak je čas věnuji se aj přitelkyni, kamaradum

na chod Serveru v připadě Unabnu neni problem něco přispět každý měsíc

děkuji s pozdravem (MishuGw3/jakubcik14)

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable