Stránka 1 z 1

Revival? Nebo to prostě už z mrtvých nevstane?

Napsal: čtv 11. črc 2019 21:44:34
od majsterkoo
Nazdar lidi,

doufám, že sem ještě někdo chodí... :D
Nebudu chodit kolem omáčky, čas, práce, rodiny... jasně, je to už nějaký ten pátek, co to tady opravdu žilo... ALE

jsou nějaké plány na oživení? Úprava pluginů pod novější verze? Vidím, že tak velké dítko nejde jenom tak odsoudit a tak v rožku čeká, na tu správnou příležitost...

Má G3ckon ještě nějaké plány, nebo mu to čas již vůbec nedovoluje? Není pak teda nějaký plán B?

Párkrát jsem se chtěl vrátit ke kostičkované, na odpočinek přes víkendy a tak... ale sakra, marně hledám něco, co tady dřív bylo a je... Úžasně propracovanej server a dřív ještě s úžasnou komunitou... Ta původní komunita se už asi dohromady komplet nedá, ale ten propracovanej server jistě není odsouzen k úplnému blackoutu ;)

Tak co lidi, kolik vás tu ještě chodí? 8-)

Re: Revival? Nebo to prostě už z mrtvých nevstane?

Napsal: stř 17. črc 2019 19:37:11
od Angelo2028
Ahoj,
update na novější verzi je rozpracovaný, jen na to není tolik času. Pro spoustu věcí už není podpora, je tedy nutné to komplet překopat. Ze staré komunity zbylo pár jedinců. Scházíme se na Mumble, občas si zahrajeme i něco jiného. Letos jsme se sešli v Brně na Anime festu, přijelo nás patnáct. Někteří přijeli na Anime fest, někteří jen popít a někteří, včetně mě, jsme přijeli na Game Access, konferenci herních vývojářů. Ona komunita žije, ale tak nějak mimo server.

Re: Revival? Nebo to prostě už z mrtvých nevstane?

Napsal: pát 26. črc 2019 9:14:29
od Madran
No nový start Gatecraftu je spousta věcí už připravená, ale bohužel na tom pracuje jen málo lidí, zvláště pak tedy programování a psaní pluginů, převod databází apod. Když jsou nějaké novinky, tak je HamAndRock přidává na GC facebook. Pokud vím, naposledy se předělávaly právě databáze a byl s tím neuvěřitelný problém. Je připravena i spousta nových lokací apod. tak snad se to nějak brzy podaří zprovoznit na hratelnou úroveň a GC opět rozjedeme :)

Re: Revival? Nebo to prostě už z mrtvých nevstane?

Napsal: stř 31. črc 2019 15:57:53
od majsterkoo
No páni, facebook... tak to mě vůbec ani nenapadlo :D . Dokonce se dívám, že se streamuje i na twitchi, tak to se tam určitě někdy potkáme ;)